отдых в Греции

Destinations

Що чекати від країни?

Відпочинок у Греції дуже різноманітний та багатогранний, на нашому сайті ви знайдете всілякі тури до Греції, ми працюємо з усіма операторами по Греції та можемо запропонувати вам тури з Києва та інших міст України.

Новинка відпочинку в Греції — тури на Іонічне узбережжя Греції в Пелопоннес та Лутраки!! Прямий чартерний переліт до Араксоса, пакетні тури вже в нашому підборі!

Найпопулярніший курорт Греції це, звичайно ж, острів Кріт. Відпочинок на острові Кріт може бути також дуже різним, острів пропонує як рівнинні місця вздовж північного узбережжя в районі Іракліона і Ретімно, так і дуже зелені та мальовничі курорти самого острова, такі як Агіос-Ніколаос, Елунда, Ханья. У підборі турів на Крит ви можете вибрати потрібний курорт і одразу перевірити актуальні ціни на відпочинок на Крит.

Другий за значимістю острів Греції це Родос, тури на Родос популярні серед туристів не менше, ніж на Крит. Острів Родос буде цікавий парам, сім’ям із дітьми. З Києва на острів Родос літають прямі чартери і ви можете купити тур на острів Родос з повним пакетом послуг, включаючи авіапереліт.

Ще один дуже мальовничий острів Греції, на якому люблять відпочивати туристи, що любить гарну природу, тишу та спокій, це острів Корфу. Корфу не здивує вас драйвом та пам’ятками, але вразить своєю неймовірною зеленню лісів, пагорбів та кольором моря. Тури на Корфу також включають прямий авіапереліт і ви можете завжди знайти актуальну вартість відпочинку на Корфу на нашому сайті

Окрім острівного відпочинку Греція пропонує відвідати їхню материкову частину, це популярний курорт Халкідікі, який поділений на так звані пальці – Кассандру, Ситонію, Неа Каллікратію. Більшість готелів знаходиться на Кассандрі та Ситонії. Авіапереліт з Києва здійснюється в Салоніки, звідки вас швидко довезуть до готелю.

У материковій частині можна поїхати на безліч екскурсій, таких як Дельфи, Метеори та інші цікаві місця Греції.

Також ми можемо організувати вам поїздку в Афіни, на острів Санторіні, острів Кос та інші острови Греції.

Пакетні тури

Тури по всьому світу від провідних туроператорів України та наші авторські тури

Підпишись