Купить тур из Украины

Політика компанії

Туристична компанія «СТУДІЯ ВІДПОЧИНКУ» створена з метою отримання прибутку, тому вважаємо за потрібне опублікувати політику роботи нашої компанії щодо надання послуг з продажу готових турів туристам від інших Туристичних операторів.

  1. Здійснюючи підбір туру для Вас, менеджери туристичної компанії «СТУДІЯ ВІДПОЧИНКУ», далі – «Компанії», керуючись своїми знаннями та багаторічним досвідом, пропонують Вам найкращі варіанти ціна/якість для відпочинку в рамках Вашого бюджету.
  2. Оплата за підбір туру вже включена у вартість туру та не стягується з Вас до укладення договору на надання туристичних послуг, за запитом прорахунку менеджером туру до двох країн.
  3. За запитом прорахунку більше двох країн для відпочинку менеджер може запропонувати вам здійснити передплату за підбір туру в розмірі не більше 500 гривень в рамках окремого договору на надання консультаційних послуг. У разі бронювання туру в Компанії, ця вартість буде включена у вартість туристичного пакета.
  4. Компанія не може надавати знижку за пакетними турами Туристичних операторів, в агентських договорах яких прямо зазначено, що Компанія не має права цього робити.
  5. Компанія не може продавати Вам готовий пакетний тур дорожче, ніж зазначено на сайті Туристичного оператора.
  6. Компанія не може надавати знижку новим клієнтам* під час повного циклу роботи з підбору турів. При цьому повний цикл включає два і більше пункти: консультація, інформування про країну прямування, підбір кількох варіантів готелів на вибір у рамках бюджету, моніторинг кращої вартості, бронювання туру у Туроператора, консультація з питань отримання візи, перевірка документів для отримання візи, інформування оператора та готелю про додаткові побажання клієнта, знаменні дати та події, повна інформаційна підтримка під час відпочинку клієнта, допомога при настанні страхового випадку та ін.
  7. Компанія може надати бонус для нового клієнта на свій розсуд, згідно з діючими на момент бронювання туру бонусними програмами Компанії.
  8. Компанія може надати знижку своїм постійним** та VIP*** клієнтам у розмірі до 3% та/або надати бонус, у разі конкретного запиту на відпочинок в рамках однієї країни, а також, якщо тур пропонується Туристичним оператором, в агентському договорі якого прямо не зазначено, що Компанія не має юридичного права робити це.

Шановні клієнти, якщо наш менеджер з душевної доброти робить Вам знижку, то пам’ятайте, що ця знижка надається виключно за рахунок персонального доходу менеджера.

Якщо Ви помітили, що менеджер порушує політику роботи компанії, просимо повідомити про це керівництво компанії.

Ми сподіваємося, що наш професіоналізм та бездоганна репутація допоможе нам побудувати з Вами довгострокові, прозорі та взаємовигідні партнерські відносини.

Завжди Ваша «СТУДІЯ ВІДПОЧИНКУ»

*Новий клієнт – менше двох разів, що замовив пакетний тур у Компанії.

** Постійний клієнт – два і більше разів, що замовив пакетний тур у Компанії.

*** VIP – клієнт, який здійснив покупку пакетного туру у Компанії вартістю понад 150 тис.грн.

Тури по всьому світу від провідних туроператорів України та наші авторські тури

Підпишись