Купить тур из Украины

Про нас

Про нас як воно є..

Туристична компанія Студія Відпочинку

Наша команда складається із п'яти дівчат, які всі мають багато років досвіду в світі туризму, ми пройшли разом багато труднощів - банкрутство інших компаній, короновірус, а тепер намагаємось працювати в воєнний час.

a d

2 destinations

Азія
a d

1 destination

Бюджетний
a d

5 destinations

Пляжний
a d

5 destinations

Популярний
a d

4 destinations

Пригоди
Ми знаєм один одного більше 15 років!

Студія відпочинку - наш другий дім!

Ми всі знаємо один одного понад 15 років, із них уже дев'ять працюємо разом. У нашій туристичній агенції. Це наш єдиний бізнес і для нас як другий дім.
За цей час сталося безліч і хорошого, і поганого, і ДУУУЖЕ хорошого))
Ми знаємо ВСЕ, що стосується світу туризму, адже ми обслуговуємо найвідоміший телеканал України. Тисячі людей на місяць бронюють проїзд та проживання і ніхто не пройде крізь нашу строгу звітність, тому ми не можемо нічого і нікого втратити.

Студия Отдыха

Відпочивай без турбот

Ми користуємося найкращою CRM-системою для туристів, щодня менеджери бронюють для вас найкращі готелі, найвигідніші квитки, цікаві екскурсії та будь-який додатковий сервіс.
До речі, формально у нас дві компанії – турагентство, де живуть усі наші туристи, та туристичний оператор виїзного туризму, з безстроковою ліцензією. Тому ми охоче до всього цього формуємо авторські тури до Європи, а зараз розпочали співробітництво з польським туроператором з продажу дитячих турів в табори Європи.
Ми станемо надійним провідником у ваших мрій, якщо Ви ще не з Нами! Приєднуйтесь до сім'ї та відпочивайте як ми самі! А ми знаємо толк у відпочинку))

Тури по всьому світу від провідних туроператорів України та наші авторські тури

Підпишись