Туры в Доминикану

Destinations

Що чекати від країни?

Домінікана вабить нас своїми білими, широкими пляжами, фантастичними пальмами та чудовим відпочинком у стилі «рай на Карибах». У 2017 році ми проінспектували цей острів і вибрали найцікавіші готелі для різної категорії туристів від бюджетних до супер luxury.

Отже, що ми довідалися про Домінікана, побувавши там восени. У Домінікані є сезонність, вона виражена дощовим періодом з травня по початок вересня. При цьому температура повітря не опускається нижче 25 градусів взимку і не піднімається вище 32 літа, а океан будь-якої пори року дуже теплий від 24-28 градусів. Чи це не рай?!:) Ми були там у вересні, дощів майже не було, а ті, що були, не тривали і 20 хвилин. Так що в кінці вересня вже можете сміливо планувати поїздку, тим більше цей період для турів до Домінікану вважається все-таки ще низьким сезоном і ціна на тури туди нижча, ніж взимку. Середня тривалість життя домініканців 80 років, Карле, 80 років! Вони взагалі не паряться, живуть сьогоднішнім днем, нікуди не поспішають і не нервуються)) Так що будьте готові до того, що будете чекати на свій мохіто як мінімум 10 хвилин))

Майже всі готелі Домінікани працюють на харчуванні «все включено» це дозволяє нам подумати, що Домінікана для американців та канадців, як Туреччина для нас, але це помилкова думка, адже у Домінікані є свій колорит та особливості, неможливо навіть порівняти ці дві країни!

Формат отдыха в Доминикане

Перше, звичайно, це пляжно-готельно-запальний формат відпочинку для всієї родини.

Більшість готелів Домінікани — це готелі з величезною територією як, наприклад, готель Barcelo Bavaro Palace або суміщені території декількох готелів як, наприклад, готелі мережі Iberostar або готелі мережі Riu, такі як Riu Bambu, Riu Bavaro. Готелі Grand Bahia, такі як Grand Bahia Principe та Grand Bahia Principe Turquesa та Luxury Bahia Principe Fantasia. До цікавого варіанту для відпочинку відноситься також готелі Now Larimar і Melia Caribe Tropical, це окремі готелі з досить великою територією для активного сімейного і не нудного відпочинку.

Або якщо ви не любите великі території або сильно сумуєте на відпочинку за російськомовними туристами, то як варіант можете вибрати готель Occidental Punta Cana, правда нам трохи не пощастило, ми дивилися і жили в цьому готелі під час урагану Марія, але на момент написання цієї статті там уже все прибрано і знову рай))

При цьому, звичайно, можна поїхати на екскурсії. Найулюбленіша туристами екскурсія Домінікани на острів Саона в Карибському морі. Приготуйтеся заплатити за неї від 80-120 дол (залежить від турфірми) та ще по 5 дол за кожну пляшечку свіжої олії кокосу та олії мигдалю, які продають у такому натуральному вигляді лише на Саоні. Дорогою вас, звичайно ж, завезуть на шопінг і там… кава, сигари, ром, мамахуана… Що це мамахуана? Це такий місцевий напій настояний на корі, травах, спеціях, обов’язковий до тестування та придбання у подарунок. Він продається лише у Домінікані!

Другий формат відпочинку у Домінікані це молодіжно-рухово-дискотечний

До ранку не сплячий-ромом, що заливається. Ось тут треба бути дуже уважним з вибором готелю, адже, якщо ви любите тишу і спокій, вам ні в якому разі не можна опинитися в дуже молодіжному та тусовочному готелі Occidental Caribe або Riu Naiboa де танці і веселощі з ранку до ранку)))

Третій формат відпочинку в Домінікані Adults only або лише для дорослих.

У Домінікані багато готелів, які пропонують такий формат відпочинку для пар, наприклад Barcelo Bavaro Beach, Luxury Bahia Principe Ambar Green & Blue і Riu Macao. Більш розкішний варіант — готель у регіоні Кап Кана в якому відпочиває сім’я Трамп Sanctuary Cap Cana і до речі він не такий вже й дорогий, як можна подумати))

Четвертий формат відпочинку в Домінікані — супер мега лакшері та приватність.

Якщо ви знаменитість або успішний бізнесмен, або просто багатий і хочете ексклюзивності тоді готель Eden Rock в Кап Кане для вас. У цьому готелі лише 60 номерів. У цьому готелі немає звичного «олінклюзиву». У цьому готелі відпочивають зірки Голлівуду. Це найрозкішніший і найдорожчий готель Домінікани.

П’ятий формат відпочинку в Домінікані ми називаємо Відпочинок в Hard Rock.

Чому ми виділяємо цей готель в окремий «формат»? Тому що це найбільший готель Домінікани. У ньому відпочиває 5000 людей при максимальному завантаженні. Це готель – місто. У ньому є все, починаючи від ресторанів ala carte найрізноманітнішої кухні, відвідування яких безлімітно, закінчуючи казино з інкрустованим авто самої Мадонни!! Територія готелю настільки велика, що наш огляд не умістився в одне відео, тому дивіться Частину 1 і Частину 2.

Відпочинок в Домінікані зазвичай планується на 10-11 ночей, ми не рекомендуємо летіти туди на меншу кількість днів для максимального задоволення і комфорту. Саме на такий період ми пропонуємо тури до Домінікану з Києва починаючи з жовтня 2019 року на прямому чартері.

Пакетні тури

Тури по всьому світу від провідних туроператорів України та наші авторські тури

Підпишись