отдых в Тайланде

Destinations

Що чекати від країни?

Коханий нами такий різноманітний і далекий, такий привабливий Тайланд. Мріючи про відпочинок у Тайланді, кожному туристу потрібно знати, що є материковий відпочинок це курорт Паттайя, Крабі та острівний відпочинок. Чим відрізняються між собою курорти Тайланду і як не помилитися підбираючи тури в Тайланд розповімо вам у цій статті.

Отже, друзі, з Києва ви можете прилетіти до Тайланду в столицю — Бангкок або чартерним рейсом відразу на острів Пхукет.

Паттайя

Найгучніший і найвеселіший курорт Тайланду, саме тут найвідоміша вулиця Walking Street з її несплячими барами та гостинними тайцями та тайками. Паттайя є найдемократичнішим курортом Тайланду. Ціни на тур у Паттайю завжди нижчі, ніж на інші курорти країни. Тому, якщо ви вперше вирушаєте на відпочинок, любите галасливі курорти та хочете відчути на собі весь колорит Тайланду, то вам саме сюди.

Дістатись сюди дуже легко прямо з Бангкока трансфером.
Готелі в Патаї можна подивитись тут https://s-t-v.com.ua/hotels/thailand/pattaya/

Пхукет

Найбільший острів Тайланду та найпопулярніший острівний курорт. Прямий чартерний рейс на Пхукет забезпечив зручну логістику та широкий вибір готелів дозволяє зробити правильний вибір. На Пхукеті ви знайдете готелі на будь-який смак, це можуть бути готелі на галасливому пляжі з розвиненою інфраструктурою Патонг, так і готелі на відокремлених пляжах острова.

Готелі на Пхукеті ви можете подивитися тут https://s-t-v.com.ua/hotels/thailand/phuket/

Самуї

Острів Самуї другий за популярністю острів серед українських туристів насамперед через те, що сюди не дуже зручно діставатися.

З Бангкока сюди літають місцеві авіалінії, або можна дістатися паромом.

Друга причина – це дорожнеча курорту. Готелі тут дорожчі, ніж на Пхукеті, але за те й природа відрізняється. Рекомендуємо відвідати обидва острови, щоб порівняти.

Готелі острова Самуї ви можете подивитися тут https://s-t-v.com.ua/hotels/thailand/o_samuy/

Крабі

Материковий курорт Крабі знаходиться навпроти острова Пхукет.

Щоб сюди дістатися прилетіти потрібно до Пхукета і трансфер вас привезе до Крабі.

На цьому курорті просто дивовижні пейзажі, найкрасивіші пляжі і якщо ви турист з категорії VIP або бажаєте дуже гарного, розкішного та дорогого Таланду, то вам однозначно потрібно купувати тур на Крабі.

Подивитися готелі курорту Крабі ви можете тут https://s-t-v.com.ua/hotels/thailand/krabi/

Вартість туру до Тайланду

Готові пакетні тури до Тайланду з вильотом з Києва вже в нашому підборі. Тут лише деякі із сотні пропозицій. Звертайтесь, ми зробимо ваш відпочинок чудовим.

Тури по всьому світу від провідних туроператорів України та наші авторські тури

Підпишись